info@hardsara.com
02188898929
0
مجموع : 0 تومان
سبد خرید شما خالی است
محصول شما

قوانین و مقررات

نویسنده: هارد سرا

با تشکر از خرید شما از وب سایت هارد سرا 

رضایت حداکثری شما عزیزان هواره از اصلی ترین خواسته های ماست

با توجه به اینکه مشتریانی که از طریق آنلاین اقدام به ثبت سفارش می کنند، امکان بررسی حضوری محصولات قبل از خرید را ندارند، ممکن است تحت شرایطی نیاز به مرجوع کردن کالا داشته باشند. هاردسرا با درنظرگرفتن این نیاز، تحت شرایط زیر و پس از تایید کارشناسان خود، کالای مرجوعی را پذیرفته و در اسرع وقت کالا را تعویض و یا در صورت عدم موجودی وجه ان را عودت خواهد داد.

* پارت نامبر: پارت نامبر هر کالا بر اساس موجودی می باشد و در خرید هر کالا بر اساس پارت نامبر موجودارسالی انجام خواهد شد.

1- نکته مهم*توجه داشته باشید که قبل از هرگونه اقدامی برای عودت کالا، بایستی مراتب به اطلاع کارشناسان خدمات پس از فروش هارد سرا رسانده شود و با هماهنگی ایشان کالا عودت گردد. 

2- کالاهایی که به هر دلیلی عودت داده شود مبلغ حمل و بسته بندی از مبلغ کل فاکتور کسر و سپس مبلغ به حساب خریدار عودت داده خواهد شد

3- مبلغ کالا فقط به حساب/کارتی که خرید از آن صورت گرفته عودت داده می شود و مبلغ کالا به هیچ وجه به حساب دیگری واریز نمی شود.

4-کلیه کالاهای عودتی بایستی در بسته بندی اصلی خود به همراه فاکتور و کلیه ملحقات آن ارسال گردد. جعبه بسته بندی کالا بایستی سالم باشد و هیچ گونه اثر پارگی، مخدوش کردن، نوشته، برچسب و یا هر علامت دیگری بر روی جعبه نبایستی وجود داشته باشد. 

5-کلیه ملحقات همراه کالا مثل دفترچه راهنما، کابل، CD و ... بایستی همراه کالا عودت شوند. 

6- درصورتیکه کالا همراه با هدیه ارسال شده باشد، هدیه نیز باید عودت گردد. 

7- برای خرید از سایت ما لازم است سن شما بالای 18 سال باشد (هارد سرا فروش به افراد زیر 18 سال ندارد) 

8- کالاهای هارد سرا از تامین کننده های مختلف و با گارانتی های متفاوت عرضه می شوند برای پیگیری های خدمات پس از فروش باید به شرکت گارانتی کننده مراجعه فرمایید و مسئولیتی برای هارد سرا نخواهد داشت.

9- هزینه ارسال کالا در هارد سرا در حال حاضر به صورت پسکرایه و بر عهده خریدار می باشد (برای اطلاعات بیشتر صفحه روش های ارسال را بررسی بفرمایید یا اینجا کلیک کنید)

شرایط مرجوع کالا طی 7 روز و شرایط عمومی ضمانت طلایی هارد سرا به شرح ذیل می باشد:

1- به دلیل حساست هارد دیسک به ضربه ، خریدار محترم موظف به بررسی هارد از نظر نداشتن ضربه فیزیکی می باشد (ضربه فیزیکی فقط در زمان تحویل قابل مرجوع می باشد)(توسط تیم کارشناسی بررسی خواهد شد)

2- هر گونه آبخوردگی محصول شامل مرجوعی نمی باشد.

3- شوک الکتریکی شامل قوانین مرجوعی نمی باشد.

4- خرابی محصول در اثر نوسانات برق شامل مرجوعی نمی گردد.

5- هارد سرا یک فروشگاه اینترنتی می باشد و هیچ گونه فروش فیزیکی در محل دفتر خدمات هارد سرا انجام نمی شود لطفا از مراجعه حضوری به دفتر خودداری بفرمایید

6- در صورت ارسال کالا بدون هماهنگی با واحد گارانتی کلیه خسارت های ناشی از این موضوع متوجه خریدار خواهد بود.

قوانین این صفحه در هر زمان قابل تغییر می باشد و کاربر ضمن خرید و در استفاده از سایت پذیرش این قوانین را اعلام می دارد  ( در صورت تغییر قوانین اطلاع رسانی صورت خواهد پذیرفت)

سیاست‌های حفظ حریم خصوصی

برای وب‌سایت «هارد سرا»، حفظ حریم خصوصی کاربران از اهمیت زیادی برخوردار است. ما هیچ یک از اطلاعات کاربران را جهت مصارف تبلیغاتی جمع آوری نمی‌کنیم. همچنین تمامی اطلاعات کاربران نزد مجموعه «هارد سرا» محفوظ بوده و به هیچ وجه به طور عادی توسط دیگران در دسترس نخواهد بود. بنابراین با خیال آسوده می‌توانید اطلاعات پروفایل و کاربری خود را تکمیل کنید تا در زمان‌های مورد نیاز امکان اطلاع رسانی و دسترسی به شما وجود داشته باشد.

شماره پیامکی «هارد سرا» 50001070123123 بوده و تنها با این شماره اطلاع رسانی پیامکی انجام می شود. توجه داشته باشید ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید و این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید و شماره تلفن 02188898929 دیگر راه‌های ارتباطی و رسمی وب‌سایت «هارد سرا» هستند.